Industriālās  vadības sistēmas / SCADA drošības un uzticamības uzlabošana.

Komunālo pakalpojumu uzņēmumi, transporta grupas, dabas resursu pārstrādātāji un citi uzņēmumi, kas izmanto industriālās vadības sistēmu/ SCADA, ir biežāks uzbrukumu mērķis savu kritiski svarīgo pielietojumu dēļ. Bez izsmalcinātiem kibernoziegumiem šiem uzņēmumiem ir jārisina arī citas nozīmīgas problēmas. Šīs problēmas ietver nepieejamas vietas, ekstrēmus apstākļus, vecas un bieži vien patentētas sistēmas un nopietnas kļūmes, kas saistītas ar ģeogrāfiski sadalītu industriālās vadības/SCADA sistēmu.

Šīm attālinātajām infrastruktūrām Fortinet nodrošina nozares vadošos augstas veiktspējas UTM drošības produktus kopā ar integrētu komutāciju, bezvadu piekļuvi un citiem spēcīgiem faktoriem.

 

Fortinet Industriālās  vadības sistēmas / SCADA Rugged risinājums.

  • Visaugstāk novērtētā apdraudējumu aizsardzība
  • Aptver nozares specifiskās lietojumprogrammas, operētājsistēmas un apdraudējumu
  • Mazformāta speciālas drošības un tīkla ierīces, kas atbilst nozares standartiem vai pārsniedz tos
  • Integrētās drošības, komutācijas, bezvadu sakaru , u.c. attālināta vadība/uzraudzība
  • Centrālā ziņošana, lai pierādītu atbilstību nozares īpašajiem noteikumiem

 

Vadības tehnoloģijas, piemēram, Industriālās vadības/SCADA sistēmas ir līdzīgas, bet ne tieši tādas pašas, kā  informācijas tehnoloģijas (IT) birojos un datu centros. Tādēļ arī tīkla un drošības risinājumi ir atšķirīgi.

Apmeklējiet Fortinet Solution Brief, lai uzzinātu vairāk par Fortinet Industriālās  vadības sistēmas /SCADA Rugged risinājumu