Vienalga, vai jūs plānojat vienu radiolīniju vai valsts mēroga tīklu, 4G/LTE tīkla projektēšanu vai korporatīvo uzņēmumu risinājumu, mūsu inženieri izpētīs, apkopos un pārbaudīs visus komponentus vispusīgam inženiertehniskam plānam, kas atbildīs jūsu līmeņa sistēmai.

Un ja jūs plānojat plašu migrāciju no TDM uz Ethernet vai IP/MPLS, tad mums ir tīklošanas pieredze, lai palīdzētu jums sarežģītajā uzdevumā soli pa solim pārveidot tradicionālās ķēžu komutācijas iekārtas uz jaunām pakešu transporta tehnoloģijām. Vairumā gadījumu tas būs saistīts ar daudzu piegādātāju stratēģiju.Aviat ir ilggadēja pieredze un panākumi, strādājot dažādos tīklu risinājumos.

Mūsu inženiertehniskajiem speciālistiem ir plaša pieredze, kas balstīta uz stabilu apmācību un sertifikāciju. Viņu vietējās un reģionālās zināšanas veido pamatu mūsu kopējam mērķim – samazināt sistēmas dīkstāves un nevajadzīgas izmaksas projekta ieviešanas posmā, tādējādi paātrinot ienākumus un samazinot starplaiku starp kļūmēm jūsu risinājumā.