Mobilo sakaru operatori mainīgajā ainavā

Lai palielinātu ieņēmumus, peļņu, tirgus daļu un konkurētspēju, mūsdienu mobilo sakaru operatori piedāvā arvien vairāk uz IP balstītu pakalpojumu un aplikāciju, kuras var pielietot jebkurš, jebkad un jebkur, savietojot ar jebkuru ierīci. Lai atbalstītu šos biznesa mērķus, operatori attīsta jaunas tehnoloģijas un tīkla infrastruktūras, piemēram, LTE, Small Cells, IPv6 un Cloud. Vienlaikus mobilo sakaru operatoriem jāsaskaras ar strauji pieaugošajiem  kibernoziegumu draudiem un kibernoziedznieku vēlmi nopelnīt, izmantojot tādas pašas tehnoloģijas un iespējas kā operatori. Tādējādi mobilo sakaru operatoriem ir jāatrod drošs veids kā aizsargāt savu infrastruktūru un turpināt attīstīties.

 

Mobilo tīklu nodrošināšana

Pieaugošais 3G/4G mobilo ierīču skaits un datu apjoms, ko tie rada,  LTE all-IP raksturs un vienmēr “pieslēdzies” lietotājs pakļauj mobilo tīklu pieaugošam draudu skaitam. Daži no šiem draudiem būs vērsti pret tīklu, pret EPC, tās lietojumprogrammām un pakalpojumiem. Botu tīkli, ko varētu izmantot, lai uzbruktu ārējiem mērķiem vai pašam mobilajam tīklam. Mobilo tīklu pieaugošā nozīme, to lietošana un apdraudējums prasa bezkompromisa drošības risinājumus, lai aizsargātu tīklu un tā interfeisu ar citiem tīkliem un domēniem.

 

Fortinet drošības risinājumi mobilajiem sakariem.

  • Fortinet drošības platforma ir īpaši  izstrādāta tā, lai  risinātu mobilo operatoru infrastruktūras, pakalpojumu un aplikāciju drošības prasības:
  • Fortinet drošības platforma darbojas uz īpaši būvētas operētājsistēmas FortiOS, kas  nodrošina informāciju un iespējas aktīvai CSP domēnu aizsardzībai.
  • Fortinet augstas veiktspējas aparatūras platforma FortiGate nodrošina mobilajiem operatoriem nepieciešamo drošību, vienlaikus saglabājot pakalpojuma kvalitāti. FortiGate platformai ir izstrādāti specializēti FortiASIC procesori ar operatora klases caurlaidspēju vairāk nekā 1 Gps.
  • Fortinet drošības platforma ir unikāli līdzsvarota tā, lai sekundes laikā efektīvi risinātu datplūsmu, analīzi un apstrādi vairāku miljonu transakcijām un sesijām.
  • Fortinet drošības platforma un tās FortiOS operētājsistēma ir pieejamas gan kā fiziskas, tā arī virtuālas ierīces, lai garantētu drošību tīklā un visā virtualizēti mobilā operatora infrastruktūrā un mākonī.
  • FortiGuard draudu izpēte un atbildes pakalpojumi nodrošina pastāvīgu FortiOS  atjauninājumu, saskaroties ar aizvien mainīgo draudu ainavu mobilo sakaru operatoriem un to klientiem.
  • FortiManager ™ un FortiAnalyzer ™ nodrošina mobilā operatora tīkla centralizētu un vienkāršotu pārvaldību, atpazīstamību un analīzi un pašreizējo draudu profilu gan fiziskajā, gan virtuālajā vidē.