Ciparu radiosakari ķīmiskās rūpniecības segmentā

Ciparu radiosakariem ir daudz priekšrocību.

Atbrīvo audio no tipiskajiem analogo sakaru sprakšķiem un trokšņiem

  • Ilgāks akumulatora darbības laiks
  • Līdztekus balss sakariem iespējama neliela ātruma datu vai teksa ziņojuma nosūtīšana
  • Lietojumprogrammmas, kas var paaugstināt darba vides drošību un efektivitāti – centralizēts balss ieraksts, transportlīdzekļu un personāla atrašanās vietas noteikšana gan telpās, gan izmantojot GPS, trauksmes signalizācija, darba uzdevumu dispečerizācija.

 

 

Motorola TETRA gudrais piedāvājums

TETRA nodrošina visplašākās radiosakaru funkcijas salīdzinājumā ar citām radiosakaru tehnoloģijām. TETRA ir speciāli izstrādāta, lai atbilstu kritiski svarīgiem pielietojumiem  sabiedriskās drošības, transporta, ražošanas un naftas ķīmijas nozarēs. Ar TETRA var samazināt radiosakaru sistēmai nepieciešamo frekvenču skaitu, salīdzinot ar analogajām sistēmām, tādējādi ietaupot maksu par frekvenču lietošanas atļaujām. Pateicoties maģistrālajam principam un TDMA tehnoloģijai, TETRA sistēmai ir augstāka datu caurlaides spēja nekā tradicionālajām analogajām sistēmām.

Motorola Dimetra IP Micro TETRA sistēma, papildināta ar portatīvajām  MTP3000 sērijas, MTP6000 sērijas vai ATEX MTP850Ex / MTP810Ex rācijām, kā arī ar mobilajām MTP5000 sērijas rācijām, veido kodolu digitālo  radiosakaru risinājumiem kritiski svarīgam pielietojumam. Klientiem vienmēr ir iespēja uzlabot šo kodolu ar centralizēta balss ieraksta serveri, MCC7500 IP nosūtīšanas konsoļu stacijām vai transportlīdzekļu un personāla atrašanas risinājumu.

 

 

Ekonomiski izdevīgais MOTOTRBO piedāvājums

Motorola MOTOTRBO risinājums ir lieliska iespēja digitāliem, uz izmaksu orientētiem scenārijiem. Klienti var sākt no viena standarta retranslatora, kas apkalpo pārdesmit DP vai SL sērijas portatīvās rācijas vai DM sērijas mobilās rācijas. Riska zonām MOTOTRBO piedāvā DP4401Ex un DP4801Ex ATEX klases rācijas. Šāds viens retranslators var tikt papildināts ar Capacity Plus multiplo retranslatora risinājumu, ja rāciju vai datplūsmas pieprasījums palielinās.

 

 

Izvēloties pareizo partneri

SIA DAN Communications ir  MOTOROLA radiosakaru risinājumu sadarbības partneris Latvijā, kas akreditēts kā TETRA un MOTOTRBO sistēmu un rāciju pārdevējs. Mēs saviem klientiem piedāvājam priekšrocības, ko sniedz mūsu ilggadējā pieredze bezvadu sakaru risinājumos, sistēmorientētā pieeja un augsts servisa līmenis.