DAN Communications izstrādātā Radionect™ tehnoloģija kļūst par “Amber Train” projekta sastāvdaļu

“Amber Train” ir Baltijas valstu sadarbības projekts, kuru vada AS Operail. Sadarbības partneru vidū ir Igaunijas dzelzceļa kompānija, Latvijas un Lietuvas dzelzceļa kravu pārvadājumu kompānijas LDZ Cargo un LTG Cargo, iekraušanas termināli HHLA TK Estonia Muuga un Kauņas intermodālais terminālis Lietuvā. Vilciena kursēšanas grafiks ir plānots 2 reizes nedēļā, un tas būs īpašs ar to, ka kravu piegāde no Igaunijas līdz Lietuvai būs iespējama mazāk kā 24 stundās. 

DAN Communications ar prieku paziņo, ka uzņēmuma izstrādātā tehnoloģija Radionect ™ ir kļuvusi par projekta sastāvdaļu, jo AS Operail vilcieni ir aprīkoti ar RUN100A ierīcēm, kas ir veidotas uz Radionect™ platformas.

Pilns ziņas teksts šeit.

Vairāk informācijas par Radionect™ šeit.

 

Par DAN Communications

DAN Communications piedāvā mūsdienīgus risinājumus ārkārtas komunikāciju tīkliem, informācijas drošības un aizsardzības integrācijas jomā ar birojiem Rīgā, Viļņā, un Tallinā. DAN Communications piedāvātajām sistēmām un risinājumiem uzticas gan valsts un pašvaldību institūcijas, gan neskaitāmi privātā sektora uzņēmumi. DAN Communications lepojas, ka sadarbojas ar daudziem pasaules vadošajiem drošības sistēmu, IT un kiberdrošības risinājumu izstrādātājiem, tostarp Motorola Solutions, Thales un Fortinet. 

 

Par Operail

AS Operail ir Igaunijā bāzēta starptautiska dzelzceļa loģistikas uzņēmumu grupa, kuras galvenās darbības jomas ir kravu pārvadājumi, ritošā sastāva noma, būvniecība un apkope. Operail nodarbina gandrīz 600 cilvēkus, gadā apkalpo vairāk nekā 10 miljonus tonnu kravu un iznomā vairāk nekā 2500 dzelzceļa vagonus. Papildinformācija par Operail ir pieejama vietnē www.operail.com.

Atpakaļ pie visām ziņām