Jaunās paaudzes Motorola Solutions APX NEXT viedā radio iekārta sabiedrības drošības uzturēšanai

Motorola Solutions (MS) ir paziņojis par savu jauno produktu APX NEXT™ - jaunās paaudzes Project 25 (P25) sabiedrības drošības uzturēšanai paredzēto radio iekārtu ar bezvadu platjoslas sakaru tehnoloģiju LTE. Šī tehnoloģija uzlabo saziņas procesus un uz datiem orientētus pakalpojumus. Uzņēmums paziņoja arī par ViQi™, sabiedrības drošības uzturēšanas virtuālo asistentu, kas sniedz pirmās reaģēšanas vienībām kritiski svarīgo informāciju un ļauj lietotājiem vadīt APX NEXT ar balss kontroles rīku.

“Radio ir kā pirmās reaģēšanas vienības glābšanas trose situācijās, kad 100% to uzmanības ir jābūt vērstai uz cilvēkiem un notikumiem tiem apkārt,” pauž ASV Iekšzemes drošības departamenta Ņūorleānas filiāles direktors Kollins Arnolds. “Motorola Solutions ir cieši sadarbojies ar mūsu sabiedrības drošības uzturēšanas komandu, kas ir pazīstama visā pasaulē ar tās tehnoloģiskiem jauninājumiem, lai ražotu radio iekārtas, kas pārspēj visas mūsu pārdrošākās gaidas. APX NEXT un ViQi ļauj mūsu pirmās reaģēšanas vienībām vērot notiekošo, tajā pašā laikā iegūstot svarīgu informāciju, kas nepieciešama, lai pasargātu mūsu sabiedrību.”

APX NEXT ir jaunākā P25 radio iekārta uz rezultātu orientētā Motorola Solutions APX portfolio. Tā FirstNet Ready™ tehnoloģiju papildina integrētais LTE savienojamības rīks, kas ļauj FirstNet saziņas platformai ātri nosūtīt balss signālus un datus pirmās reaģēšanas vienībai. APX NEXT ir Motorola Solutions pirmais APX radio ar skārienjūtīgo ekrānu un lietotāja saskarni, kas ir projektēta speciāli sabiedrības drošības uzturēšanas nolūkos. Skārienjūtīgo ekrānu var izmantot gan lietus laikā, gan valkājot cimdus. Šī tehnoloģija nodrošina viena-skāriena piekļuvi radio kontroles rīkiem un optimizētai lietotāja saskarnei ātrākai navigācijai.  ViQi balss kontroles sistēma ļauj lietotājiem ātri vadīt radio kontroles rīkus ar vienkāršu un intuitīvu balss komandu palīdzību.  

“APX NEXT ir vairāk nekā 2000 stundu rezultāts, veicot detalizētus pētījumus un pārbaudījumus uz vietas sadarbībā ar neskaitāmām tiesību aizsardzības iestādēm,” vēsta Motorola Solutions vecākais produktu izstrādes viceprezidents Skots Mottonens. “Mēs zinām, ka pirmās reaģēšanas vienībām ir nepieciešamas intuitīvas un viedas tehnoloģijas, kas ļauj to skatienam nenovērsties no notiekošā, rokām palikt brīvām, un jebkurā situācijā esot modriem.”

APX NEXT PIELIETOJUMA IESPĒJAS
Šī jaunā radio iekārta izmanto LMR balss saziņai un LTE platjoslu, sniedzot jaunas pielietojuma iespējas, tai skaitā:
ViQi: ar ViQi virtuālā asistenta palīdzību pirmās reaģēšanas vienības var iegūt informāciju no attālinātām datu bāzēm, lietojot parastu sarunvalodu, piemēram: “ViQi, pārbaudi šo reģistrācijas zīmi.”

SmartConnect: APX NEXT atklāj, kad LMR signāls ir vājš, un automātiski pārslēdzas uz LTE platjoslas savienojumu, nodrošinot netraucētu PTT balss saziņu. Vēlāk, kad signāls atjaunojas, tas pārslēdzas atpakaļ uz LMR, bez lietotāja iejaukšanās.  
SmartLocate: radio lietotāja atrašanās vietas dati tiek automātiski nosūtīti pa platjoslu uz dispečera kartēšanas konsoli, sniedzot dispečeram aktuālo informāciju par lietotāja atrašanās vietu ik pēc 3 sekundēm. Platjoslas piesaiste regulārai atrašanās vietas informācijas atjaunošanai ļauj efektīvāk izmantot vērtīgos LMR sistēmas resursus.  
SmartProgramming: radio programmas nodrošinājuma un konfigurācijas datus var ātri atjaunot caur platjoslu pat tad, kad policists to izmanto. Tas nozīmē, ka APX NEXT tērē mazāk laika radio darbnīcā, un vairāk – laukā.

ViQi APRAKSTS
ViQi ir APX NEXT piedāvātais pakalpojums. Tas tiks integrēts citos risinājumos, uzņēmumam turpinot pētniecisko darbību un sadarbību ar klientiem, meklējot jaunus veidus, kā racionalizēt lietotāju darba plūsmas un pieņemt labākus lēmumus ar mākslīgā intelekta un datormācīšanās palīdzību.  

Šobrīd ViQi ļauj lietotājiem ātri un droši iegūt kritiski svarīgo informāciju no attālinātām datu bāzēm ar vienkāršu balss komandu palīdzību, ieskaitot:  

  • Valsts reģistrācijas numuru;
  • Informāciju par autovadītāja apliecību;
  • Transportlīdzekļa identifikācijas numuru (TIN).  

Motorola Solutions turpina pētīt iespējamos ViQi pielietojuma veidus, piemēram, papildspēku izsaukšana, liecību pieņemšana un svešvalodu runu tulkošana.
 

Atsauce uz raksta avotu:

https://newsroom.motorolasolutions.com/news/motorola-solutions-next-generation-apx-next-smart-radio-brings-new-intelligence-and-technology-to-public-safety.htm

Atpakaļ pie visām ziņām