Fortinet iegādājas tīkla monitoringa un koriģēšanas inovatoru Panopta

Klienti paātrina savas digitālo inovāciju iniciatīvas, un lietotāju pieredze nosaka, cik veiksmīga ir lietotne. Ir ārkārtīgi svarīgi, lai infrastruktūra būtu 100% darbspējīga. Panopta uz mākoņa balstīts risinājums sniedz pilnīgu ainu par katru pakalpojumu, tīkla iekārtu un lietotni jebkādā izvietojumā, vai tas būtu konteineris, mākonis, darba vieta vai hibrīds.  

Fortinet Security Fabric kopā ar Panopta mērogojamo tīkla monitoringa un diagnostikas platformu ļauj Fortinet piedāvāt visaptverošu tīkla un drošības operāciju pārvaldīšanas risinājumu uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem.

Papildus tālākai klientu hibrīda tīkla infrastruktūras drošībai un veiktspējai tiek paredzēts, ka kombinētais risinājums uzlabos reāllaika monitoringu un infrastruktūras efektivitāti, kas darbina Fortinet drošības pakalpojumus, tai skaitā, uz mākoņa balstītos.  Piemēram, SASE pakalpojums, e-pasts, drošības analītika un tīmekļa lietotnes ugunsmūri gūs labumu no pastāvīga monitoringa un diagnostikas, ko nodrošinās Panopta platforma. Integrācija starp Panopta risinājumu un Fortinet FortiGate nākamās paaudzes ugunsmūri un drošo SD-WAN risinājumu vēl vairāk uzlabos SD-WAN savienojamību un veiktspēju. Turklāt Panopta automatizētās starpgadījumu pārvaldīšanas integrācija ar SOAR platformu var nodrošināt vienotu platformas skatu IT komandām, lai proaktīvi diagnosticētu un risinātu reāllaika tīkla veselības starpgadījumus.

Panopta platforma ir veidota tā, lai būtu partneriem draudzīga, ļaujot MSSP un pievienotās vērtības partneriem viegli integrēt multi-nomnieku risinājumu pašu piedāvājumā un ātri pievienot vērtību saviem gala klientiem. Panopta risinājums ir uz lomām balstīta piekļuves kontrole, kas nodrošina mikro pārvaldes slāni starp klientiem, un arī Tīkla Operāciju Centra (Network Operations Center - NOC) un Drošības Operāciju Centra (Security Operations Center - SOC) komandu iekšienē.

Atpakaļ pie visām ziņām