Fortinet iegādājas mākoņpakalpojumu drošības un tīklošanas jomas novatorisko uzņēmumu OPAQ Networks

Viens no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem kiberdrošības jomā Fortinet, kurš arī Latvijā un visā Baltijas reģionā ir ļoti labi zināms ar savu plašo integrēto un automatizēto kiberdrošības risinājumu klāstu, tikko paziņoja par uzņēmuma OPAQ Networks iegādi, kas ir drošas piekļuves pakalpojumu perimetra (Secure Access Service Edge (SASE) mākoņpakalpojumu sniedzējs. OPAQ nulles uzticamības tīkla piekļuves (Zero Trust Network Access — ZTNA) mākoņrisinājums aizsargā organizāciju dalītos tīklus — gan datu centrus un filiāles, gan attālos lietotājus un lietu interneta ierīces.

Fortinet vienotā drošības platforma apvienojumā ar OPAQ patentēto ZTNA risinājumu uzlabo Fortinet esošo SASE piedāvājumu, nodrošinot savā klasē labāko SASE mākoņpakalpojumu drošības platformu ar nozarē vienīgo pilnvērtīgo nulles uzticamības (Zero Trust) piekļuvi un drošību; tā nodrošina nozares vadošo nākamās paaudzes ugunsmūri un SD-WAN iespējas, tīmekļa drošību, smilškastes tehnoloģiju, uzlabotu galapunkta aizsardzību, identitātes/daudzfaktoru autentificēšanu, daudzmākoņu darba slodzes aizsardzību, mākoņa lietojumprogrammu drošības starpniecību (CASB), pārlūkprogrammas izolāciju un tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūra iespējas.

Turklāt OPAQ platforma ir īpaši izveidota, lai būtu vienkārša lietošanā partneriem, ļaujot pārvaldītu drošības pakalpojumu sniedzējiem (MSSP), operatoriem un partneriem, kuri nodrošina augstu pievienoto vērtību, ērti integrēt SASE vairāku nomnieku platformu savā piedāvājumā un sniegt pievienoto vērtību gan uzņēmumiem, gan valsts sektora klientiem, izmantojot savas zināšanas tīkla operāciju centru un drošības operāciju centru jomā, kā arī uzlabotus profesionālos pakalpojumus.

Ņemot vērā, ka arvien populārāka kļūst attālā darbaspēka izmantošana un strauji pieaug lietotāju, ierīču un lietojumprogrammu skaits, kā arī pakalpojumu un datu apjoms ārpus tradicionālo uzņēmumu sistēmu perimetra, Fortinet aptverošās vienotās drošības platformas integrācija ar OPAQ mākoņa platformu sniegs klientiem un partneriem vēl plašāku izvēli, kā panākt izcilu drošības līmeni, un tā ir kārtējā Fortinet piedāvātā unikālā iespēja klientiem saņemt labākos un inovatīvākos integrētus drošības un tīklošanas risinājumus.

“Pēdējā laikā novērotā SASE attīstība tirgū apstiprina mūsu uz drošību balstīto pieeju tīklošanai un uzsver to, ko esam apgalvojuši jau daudzus gadus. Īpaši augsta savienojamības līmeņa un arvien plašāku tīklu laikmetā, kad tīklu perimetrs aptver visu digitālo infrastruktūru, tīklošanai un drošībai ir jāsaplūst vienotā veselā. Uzņēmuma OPAQ iegāde ļauj vēl vairāk pilnveidot mūsu esošo SASE piedāvājumu. Tagad nodrošināsim tirgū visaptverošāko SASE platformu ar plašākajām drošības iespējām, kā arī nozares vadošo SD-WAN un tīklošanas piedāvājumu, turklāt to visu varam piegādāt klientiem un partneriem, izmantojot elastīgu, izmaksu ziņā efektīvu un patentētu nulles uzticamības mākoņa arhitektūru,” saka Fortinet dibinātājs, valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Kens Zī (Ken Xie).

Atpakaļ pie visām ziņām