Finanšu pasaule dzīvo un elpo tiešsaistē. Katru dienu arvien vairāk darījumu notiek tiešsaistē. Mūsdienās klienti ir pārāk aizņemti, lai apmeklētu finanšu iestādes biznesa darījumu kārtošanai. Jūsu nozīmīgākie klienti darījumus kārto nepārtraukti un viņiem ir vajadzīgs nevainojams serviss jebkurā laikā un jebkurā vietā. Lai investētu, aizņemtos un pārvaldītu savu kapitālu, viņi sagaida tūlītējas finanšu ekspertu konsultācijas un iespēju pieņemt nekļūdīgus lēmumus.

Lai risinātu šīs problēmas, finanšu industrija ir pievērsusies Vidyo un pieņēmusi VidyoWorks platformu finanšu pakalpojumu video risinājumam, kas nodrošina ciešākas un ilgstošākas attiecības ar klientiem.

 

Augstākā līmeņa klientu serviss, izmantojot videosakarus.

VidyoWorksTM programmatūras video platforma sniedz iespēju augstvērtīgai klientu apkalpošanai, tā ir viegli integrējama ar finanšu pakalpojumu infrastruktūru, lietojumprogrammām un darbplūsmu. Saprotams, ka interaktīvas HD videokonferences var veikt, izmantojot internetu un 3G/4G/LTE mobilo sakaru tīklus.

Mīmika un žesti, kas uzlabo izpratni, ir daļa no mijiedarbības un netiek zaudēti pārraidē.

  • Viens klikšķis, un ir nodrošināta HD video konsultācija ar personīgo baņķieri  no esošā klienta interneta portāla vai mobilās lietojumprogrammas.
  • Ekspertus un citus resursus var piesaistīt jebkurā video tikšanās laikā.
  • Ērts veids, lai kopīgi tiešsaistē pārskatītu kontu kopsavilkumus un pārskatus.

 

Aci pret aci ar Internetbanku: IndusInd Bank izvēlas Vidyo banku video darījumiem.

IndusInd Bank, viena no visstraujāk augošajām jaunās paaudzes privātā sektora bankām Indijā, izvēlas VidyoWorksTM mobilajiem banku pakalpojumiem. Video Branch ir bezmaksas pakalpojums, kas ļauj video tiešsaistē kārtot darījumus ar filiāles vadītāju, klientu menedžeri vai vadošajiem darbiniekiem.