Izstāde DSEI 2019: Thales prezentē lietotni Mi-Map – ar mākslīgā intelekta palīdzību vadāmu risinājumu mīnu karadarbības sfērā

Raksta autors: Neitans Geins

2019. gada 11. septembrī

Mi-Map ir mākslīgā intelekta vadāms ciparasistents hidrolokatoru datu analīzes veikšanai, ieskaitot pilnībā integrētu dizainu, kas ļauj ātri to izvietot un nodrošina lietotnes nemitīgās datormācīšanās spējas. Šī platforma spēj samazināt operatora darba slodzi, uzlabot sistēmas Cilvēks-Mašīna veiktspēju, kā arī paātrināt operatora analīzi pēc misijas un reāllaikā, tajā pašā laikā spējot patstāvīgi pielāgoties jaunajiem apstākļiem un draudiem.

"Mēs salīdzinājām pašreizējo procedūru efektivitāti ar tām, ko piedāvā Mi-Map. Operatoram bija nepieciešamas aptuveni desmit minūtes, lai atklātu un klasificētu potenciālos draudus, savukārt Mi-Map tika galā ar šo pašu darbu vien aptuveni 20 sekundēs. Turklāt cilvēks bija palaidis garām divus kritiski svarīgus elementus.”

pavēstīja Thales pārstāvis.

Thales projektētā Mi-Map pults tika nominēta Janus balvai, ko pasniedz Francijas Dizaina institūts projektiem, kas atvieglo lietotāja darbu.

Thales jau drīz noslēgs izstrādes fāzi, un drīz vien spēs piedāvāt savu jauno Mi-Map pulti jūras spēku tirgum.

Atsauce uz raksta avotu: https://www.navalnews.com/event-news/dsei-2019/2019/09/dsei-2019-thales-discloses-mi-map-ai-assisted-mine-warfare-solution/                                                            

Atpakaļ pie visām ziņām