DAN Communications svin savu 25 gadu jubileju

Pašlaik “DAN Communications” ar savu galveno biroju Latvijā un papildu birojiem Lietuvā un Igaunijā nodarbina vairāk nekā 25 darbiniekus, un tā apgrozījums gadā sasniedz vairākus miljonus eiro. Veiksmīgi īstenotie, inovatīvie liela mēroga projekti ir sekmējusi mūsu profesionālās pieredzes un zināšanu bāzes paplašināšanos. Turklāt nemitīga investēšana jaunajos inženiertehniskajos risinājumos un ražošanas tehnoloģijās ir ļāvušas “DAN Communications” pašiem izstrādāt, ražot, piegādāt un uzstādīt kompleksas, dažāda izmēra iekārtas un aprīkojumu – sākot ar radio komunikāciju iekārtām un beidzot ar sarežģītiem kiberdrošības risinājumiem.

Viss sākās pirms 25 gadiem, 1996. gadā 15. maijā, kad Aleksandrs Rutmanis realizēja savu profesionālo redzējumu, piesaistot augsti kvalificētus speciālistus, un dibināja uzņēmumu SIA “DAN Communications”. Sākotnēji uzņēmuma darbība ietvēra platjoslas tīklu projektu realizēšanu. Sekojot līdzi tirgus pieprasījumam, tika palielināti gan piedāvāto produktu un pakalpojumu apjomi, gan paaugstināta inženiertehniskā kompetence. Tādējādi tika piepildītas sākotnējās prognozes un uzņēmums kļuva par ekonomiskās izaugsmes paraugu, ļaujot uzņēmumam sākt darboties arī Lietuvas un Igaunijas tirgū.  Pateicoties savai apņēmībai nodrošināt klientus ar labākās kvalitātes precēm un pakalpojumiem, “DAN Communications” savu klientu un partneru vidū ieguva uzticama un droša partnera reputāciju komunikāciju, radio tehnoloģiju, IT risinājumu un kiberdrošības pakalpojumu jomā.

Savā 25 gadu darbības laikā “DAN Communications” ir piedzīvojis dažādus izaicinājumus - vietējā tirgus ātro izaugsmi, tam sekojošo ekonomikas krīzi, mūžam mainīgo darba vidi un uzņēmuma dibinātāja došanos mūžībā. Šo visu mums izdevās pārvarēt, pateicoties izturībai, izcilam komandas darbam un vissvarīgākajam – mūsu uzticamo klientu un partneru atbalstam. Katrs jauns izaicinājums ir devis iespēju mācīties, attīstīties, kļūt vienotākiem, un pats galvenais - profesionālākiem, ar stabilu mērķu apzināšanu un skaidru nākotnes vīziju.

Cerību pilni, mēs veramies nākotnē, ar apņēmību turpināt savu attīstību un izaugsmi kā sistēmu integrēšanas uzņēmums, realizējot kompleksos tehnoloģiskos projektus taisnīgi, caurskatāmi un profesionāli.     

Izsakām pateicību gan esošajiem, gan bijušajiem “DAN Communications” darbiniekiem par šiem kopā aizvadītajiem pirmajiem 25 gadiem kopā!

Pateicamies mūsu klientiem un partneriem par jūsu uzticību, lojalitāti un ilglaicīgo sadarbību!

Atpakaļ pie visām ziņām