“DAN Communications” iegūst “Fortinet” atzinību Baltijas līmenī

13. aprīlī “DAN Communications” piedalījās “Fortinet” partneru pasākumā  “Partner Sync”. Tā mērķis ir kļūt par ikgadēju Baltijas līmeņa pasākumu, kura laikā “Fortinet” aicina īpašus runātājus, informē par produktu jaunumiem un aktualitātēm “ENGAGE” partneru programmā, kā arī sniedz vispārēju ieskatu kiberdrošības tendencēs. Šī gada pasākums notika Rīgā, ņemot vērā, ka tā ģeogrāfiski atrodas triju Baltijas valstu centrā.

Vakara noslēgumā notika arī partneru apbalvošanas ceremonija dažādās nominācijās. Esam gandarīti darīt zināmu, ka “DAN Communications” ieguva “Fortinet” apbalvojumu kategorijā “2022 gada izplatītājs Baltijā”.

Īpaši zīmīgs šis apbalvojums ir tādēļ, ka 2023. gadā aprit teju 20 gadi, kopš “DAN Communications” uzsāka sadarbību ar šobrīd pasaulē vadošo kiberdrošības risinājumu izstrādātāju “Fortinet”.

“Sadarbība ar “Fortinet” aizsākās pirms 20 gadiem, kad mūsu kiberdrošības portfelī tika meklēts jauns ražotājs. Izpētes prcesā, nonācām līdz “Fortinet”, kurš tobrīd bija “start-up” fāzē. Gadu gaitā kopā ar “Fortinet” esam nodibinājuši lojalitāti un zīmola atpazīstamību Baltijas tirgū. “Fortinet” mūsu uzņēmumam vienmēr ir bijis piemērots partneris, un ceram, ka tas ir abpusēji,” komentē “DAN Communications” pārdošanas un biznesa attīstības direktors Aleksandrs Libensons.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par “Fortinet”: “Fortinet” ir kiberdrošības kompānija, kuras galvenā mītne atrodas Kalifornijā, ASV. Kompānija izstrādā tādus drošības risinājumus kā ugunsmūri, antivīrusu programmas un  ielaušanās atklāšanas sistēmas, kuras var tikt savstarpēji integrētas vienotā kiberaizsardzības ekosistēmā “Fortinet Security Fabric”.

2022 gadā “Gartner” nosaucis šo “Fortinet” risinājumu par vienu no populārākajām stratēģiskajām tehnoloģiju tendencēm. Atsaucoties uz “Gartner”, organizācijas, kas izmanto kiberdrošības tīklu kā daļu no drošības risinājumiem, par 90% samazinās finansiālos zaudējumus no kiberdrošības uzbrukumiem.

Par “DAN Communications”: Viens no vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Baltijā ar ilggadēju kompetenci radio komunikāciju, ārkārtas komunikāciju tīklu, kā arī kiberdrošības sfērā. Uzņēmums dibināts 1996.gadā Rīgā, kas vēl joprojām ir tā galvenā mītne, vienlaikus gadu gaitā paplašinoties un izveidojot uzņēmuma birojus arī Viļņā (Lietuvā) un Tallinā (Igaunijā).

Atpakaļ pie visām ziņām